Powerbox Toyota

Podniesienie mocy - Uswanie filtra


Interesuje Cię podniesienie mocy i polepszenie osiągów Twojego samochodu? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako warsztat RMS zajmujemy się profesjonalnymi usługami tuningu elektronicznego i mechanicznego samochodów różnych marek. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, co gwarantuje wykonywanie szerokiego wachlarza usług związanych z poprawianiem osiągów.

Co możemy Ci zaoferować?

Posiadamy nowoczesne urządzenie powerbox. Umożliwia ono wgranie aktualizacji oprogramowania oraz modyfikację wielu różnych parametrów silnika. Wszystkie zmiany są stale kontrolowane na hamowni, dzięki czemu masz gwarancję, że modyfikacje nie uszkodzą w żaden sposób jednostki napędowej i będą idealnie dopasowane do niej. Nie mamy problemów z tuningowaniem samochodów różnych marek za pomocą urządzenia powerbox. Toyota, BMW, czy Renault to tylko jedne z wielu marek, które regularnie goszczą w naszym warsztacie. Oferujemy usuwanie filtra cząstek stałych, który jest jednym z najczęstszych problemów w samochodach z silnikami Diesla. Dokonujemy przeprogramowania sterownika, a układ wydechowy po modyfikacjach wygląda jak oryginalny. Masz więc pewność, że na przeglądzie technicznym diagnosta nie będzie miał do niczego zastrzeżeń, a samochód zyska na dynamice.

Tylko wysoka jakość usług

Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Masz gwarancję, że samochód jest pod dobrą opieką i żadna z przeprowadzonych modyfikacji nie wpłynie negatywnie na stan silnika. Czujesz, że nasza oferta jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Doradzimy najlepsze modyfikacje i sprawnie wdrożymy je do Twojego samochodu. Nasz warsztat znajduje się w mieście Warszawa. Zdajemy sobie sprawę , że nie każdy może do nas dotrzeć osobiście, dlatego oferujemy dojazd do klientów na terenie całej Polski.
Wartości podane w katalogu są jedynie szacunkowe i mogą w niewielkim stopniu odbiegać od stanu faktycznego


Sprawdź nasz katalog i zobacz jak wiele może zyskać twoje Auto


Współpraca z Autoryzowanym Stacjami Obsługi

Modyfikacje w nowych autach podczas okresu gwarancyjnego
Wartości podane w katalogu są jedynie szacunkowe i mogą w niewielkim stopniu odbiegać od stanu faktycznego

Tir
Warszawa
Dojazd: Cała Polska
Tir
Warszawa
Dojazd: Cała Polska